stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, MACON industriální konferenční stolek 12, 80×37,1×80 cm

Výjimečný a žádaný výrobek DLM, MACON industriální konferenční stolek 12, 80x37,1x80 od kvalitního výrobce DLM pohodlně nakoupíte momentálně na webu za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 400 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
2 400
Popis produktu

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Výborným doplněním industriálního designu je i výběr dekoru a to DUB WOTAN/ BETON.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. Kvalitní a žádaný produkt DLM, MACON industriální konferenční stolek 12, 80×37,1×80 lze získat jednoduše tady na webu zařazený v rubrice konferenční stolky. Nyní koupíte zcela nové zboží z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.