stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, MACON industriální sestava do obývacího pokoje

Exkluzivní produkt DLM, MACON industriální sestava od našeho předního výrobce DLM máte možnost koupit právě až neuvěřitelně levně! Momentálně k dispozici za 22 000 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
22 000
Popis produktu

Moderní nábytková sestava MACON s prvky industriálního designu vytvoří z vašeho obývací pokoje ústřední místnost domu. 

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Výborným doplněním industriálního designu je i výběr dekoru a to DUB WOTAN/ BETON.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

K sestavě je možné dokoupit LED osvětlení

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. Oblíbený produkt můžete dostat již dnes na webu v sekci obývací stěny! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé rubriky za super peníze! Oblíbený dodavatel DLM pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky se zárukou. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!