stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, MACON industriální tv stolek 7, 135×57,1×41,3 cm

Kvalitní produkt DLM, MACON industriální tv stolek 7, 135x57,1x41,3 od top značky DLM můžete najít u nás teď za výborné peníze. Akční cena 3 600 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
3 600
Popis produktu

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Výborným doplněním industriálního designu je i výběr dekoru a to DUB WOTAN/ BETON.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení.Zajímavý výrobek DLM, MACON industriální tv stolek 7, 135×57,1×41,3 cm můžete dostat bezprostředně tu na stránkách zařazený v kategorii vitríny. Nyní si můžete pořídit parádní kusy z této populární kategorie v bezva akci. Významná značka DLM svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment. za dobré ceny.