stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, MACON industriální vitrína 4, 90,1x137x41,3 cm

Tento žádaný produkt DLM, MACON industriální vitrína od výrobce se zárukou kvality DLM můžete najít tady teď právě trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 3 700 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
3 700
Popis produktu

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Výborným doplněním industriálního designu je i výběr dekoru a to DUB WOTAN/ BETON.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. Unikátní a oblíbený kousek DLM, MACON industriální vitrína 4, 90,1x137x41,3 lze zakoupit přímo tady na našem webu zařazený v rubrice vitríny. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze. Tento vyjímečný výrobce DLM nabízí špičkové zboží.. Podívejte se sami!