stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, MONREALE nábytek do studentského pokoje

Tento výjimečný produkt DLM, MONREALE nábytek do od našeho výrobce DLM je k dostání momentálně na našich stránkách za parádní cenu! Nyní získáte od 14 900 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
14 900
Popis produktu

Moderní studentská sestava MONREALE je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak uspokojila potřeby studentského pokoje.

Nábytku dominuje šedý korpus doplněný ve předu bílým dekorem v kombinaci s hřžejivým dřevem dubu. Sestava obsahuje postel s roštem 80×195 cm, šatní skříň, několik vitrín, regál, komodu, police, psací stůl a noční stolek.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek z programu Monreale nabízí i možnost vytvořit si sestavu vlastní. Tento nejprodávanější výrobek jde sehnat bez obtíží u nás v sekci studentské pokoje! Máme pro vás kvalitní výrobky z této známé kategorie za výborné peníze.