stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, OSKAR L rohová rozkládací sedačka s integrovaným stolkem, 280×214 cm

Často hledaný produkt DLM, OSKAR L rohová rozkládací sedačka s od značky se skvělou pověstí DLM jde pořídit ještě dnes za výhodnou cenu! Levně za cenu 28 000 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
28 000
Popis produktu

Rohová sedací souprava OSKAR L se vyznačuje klasickým designem a hlavně funkčností. Perličkou je integrovaný stolek. U stolku máte na výběr z dekoru dřeva DUB RIVIERA a ČERNÁ.

Disponuje úložným prostorem, ale samozřejmě i rozkladem o velikosti 242×136 cm.

Konstrukce sedačky je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Sedačka je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. 

Nohy sedačky jsou dřevěné a můžete si vybrat dekor dřeva a to DUB RIVIERA, NATURAL a ČERNÁ Tento levný produkt DLM, OSKAR L rohová rozkládací sedačka s máte možnost koupit mimo jiné tady na našem webu v oblíbené sekci sedací soupravy. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za super peníze! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé zboží značky DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce DLM pro vás vyrábí špičkové produkty za mimořádně nízkou cenu. Nové kousky každý den.