stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, DESIRE 3 pohovka, 201×94

Kvalitní a levný výrobek DLMR, DESIRE 3 pohovka, od dodavatele s dlouholetou historií DLMR je k dispozici právě teď za rozumné peníze! Levně za 14 200 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
14 200
Popis produktu

Panečku, to je ale pohodlíčko! Převléct se po celém dnu v práci do domácího a oddechnout si. Co víc si můžeme po náročném dnu přát? Snad už jen kvalitní a pohodlnou pohovku, do které se usadíme s miskou popcornu a svou drahou polovičkou. Proto se seznamnte s pohovkou Desire.

Trojpohovka je vyplněna HR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje rovnoměrnou pevnost sezení po celé ploše, konstantní pružnost a umožňuje pohovce dýchat.

Gauč je celočalouněný, a díky tomu ho můžete umístit do rohu i středu místnosti. V základní verzi potažen velmi kvalitní eko kůží, ale nabízí také možnost vybrat si vlastní druh a barvu látky dle svého vkusu. Pro fanoušky luxusu v domácnosti je možnost objednat pohovku v pravé kůži. Velmi oblíbený kus DLMR, DESIRE 3 pohovka, 201×94 lze pořídit již dnes tu na stránkách ve známé kategorii pohovky! Vyberte si ostatní výrobky ze zmíněné rubriky za super peníze! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více kousků od značky DLMR. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.