stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, DESIRE Rohová sedačka 276×161

Oblíbený a kvalitní produkt DLMR, DESIRE Rohová sedačka od výrobce se skvělou pověstí DLMR získáte tady a teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 27 000 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
27 000
Popis produktu

Panečku, to je ale pohodlíčko! Převléct se po celém dnu v práci do domácího a oddechnout si. Co víc si můžeme po náročném dnu přát? Snad už jen kvalitní a pohodlnou rohovou sedačku, do které se usadíme s miskou popcornu a svou drahou polovičkou. A proto se seznamnte s modulární sedací soupravou Desire.

Desire v sobě ukrývá schopnost rozkladu na pohodlné lůžko, vhodné k občasnému spánku a také úložný prostor. Je vyplněná HR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje rovnoměrnou pevnost sezení po celé ploše, konstantní pružnost a umožňuje pohovkám dýchat.

Sedačka je celočalouněná, a díky tomu ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Desire je v základní verzi potažená velmi kvalitní eko kůží, ale nabízí také možnost vybrat si vlastní druh a barvu látky dle svého vkusu. Pro fanoušky kůže v domácnosti je možnost objednat soupravu právě v pravé kůži.

Souprava se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat. Tento velmi oblíbený kousek DLMR, DESIRE Rohová sedačka 276×161 naleznete ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice sedací soupravy. Najděte si akční zboží z této známé kategorie za nejlepší ceny.