stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, ELIZABET 2 Rohová sedačka 270x240cm

Ve slevě výrobek DLMR, ELIZABET 2 Rohová sedačka od známého dodavatele DOLMAR jednoduše můžete pořídit zrovna levně. Ve skvělé akci za 35 400 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DOLMAR
35 400
Popis produktu

Elizabet je rozkládací a nechybí ji ani úložný prostor. Zvládne úspěšně nahradit postel, což se může hodit při nečekaných návštěvách. Má funkci polohovatelných záhlavníků, které si můžete uzpůsobit k vlastnímu pohodlí.

Je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste a bonell zajišťují pružnost, prodyšnost a zároveň podporuje funkci pěny.

Nabízí možnost namíchat si koktejl z dostupných barev i druhů potahů – přesně dle vašich představ a požadavků. Fanoušci kůže sedačku mohou objednat právě v pravé kůži. Více informací o této službě najdete ZDE.

ELIZABET se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.
Hodně žádaný produkt DLMR, ELIZABET 2 Rohová sedačka je dostupný rovněž tady na našem webu v oblíbené sekci sedací soupravy. Nyní můžete získat ještě další produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Výrobce DOLMAR vám může nabídnout kvalitní produkty. za výhodné ceny. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky DOLMAR. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.