stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, ELIZABET Rohová sedačka 270x167cm

Tento kvalitní produkt DLMR, ELIZABET Rohová sedačka od výrobce s dobrým jménem DOLMAR pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce napořád výhodně. Nyní pořídíte od 26 700 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DOLMAR
26 700
Popis produktu

Elizabet je rozkládací a nechybí ji ani úložný prostor. Zvládne úspěšně nahradit postel, což se může hodit při nečekaných návštěvách. Má funkci polohovatelných záhlavníků, které si můžete uzpůsobit k vlastnímu pohodlí.

Je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste a bonell zajišťují pružnost, prodyšnost a zároveň podporuje funkci pěny.

Nabízí možnost namíchat si koktejl z dostupných barev i druhů potahů – přesně dle vašich představ a požadavků. Fanoušci kůže sedačku mohou objednat právě v pravé kůži. Více informací o této službě najdete ZDE.

ELIZABET se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.
Nový kousek DLMR, ELIZABET Rohová sedačka dostanete právě zde na webu v sekci sedací soupravy. Najděte si akční zboží z této kategorie za internetové ceny.