stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, ESTER 2 sedačka ve tvaru U 361x254x184cm

Akční produkt DLMR, ESTER 2 sedačka ve tvaru od dodavatele s dobrým jménem DOLMAR snadno získáte u nás nyní výhodně! Aktuálně stojí u nás 50 700 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DOLMAR
50 700
Popis produktu

Prahnete po něčem prvotřídním? Luxusní sedací souprava Ester 2 byla vyrobená s cílem vám toto přání splnit.

Sedačka je synonymem pro poctivou výrobu a vytříbený design. Její výplň tvoří kvalitní PUR pěna, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje její komfort, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Nožky má z pevného kovu. Korpus je vyrobený ze dřeva v kombinaci s dřevotřískovou deskou.

Mezi největší přednosti této soupravy patří funkce polohovatelných záhlavníků, díky kterým si můžete dopřát maximálního pohodlí. Samozřejmostí je úložný prostor a funkce rozkladu, kterou oceníte při nečekaných návštěvách. Vybírat můžete z velkého množství barev a látek. Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat sedačku právě v pravé kůži.

Moderní sedačka Ester 2 je tvořena jednotlivými moduly, které si můžete sestavit dle svých potřeb a vkusu. Bude ideálním společníkem pro velké rodiny i pro obdivovatele moderního bydlení.