stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, OCTAVIE 2 Pohovka 202x96cm

Velmi prodávaný produkt DLMR, OCTAVIE 2 Pohovka pocházející od značky DLMR k dostání ještě dnes za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 11 300 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
11 300
Popis produktu

Dvojpohovka je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i občasný pro spánek.

U pohovky je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Lze použít i dvě kombinace čalounění v případě volby eko kůže a látky.

Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat pohovku právě v pravé kůži. V tomto případě lze použít pouze jednu barevnou kombinaci.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se na všechny nabízené varianty ZDE. Povedený produkt DLMR, OCTAVIE 2 Pohovka lze pořídit rovněž tu na webu ve známé sekci pohovky! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Významný výrobce DLMR prodává prvotřídní výrobky.. Však to vidíte sami! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky DLMR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.