stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, OCTAVIE 2 Pohovka, pravá kůže, 202x96cm

Tento vynikající produkt DLMR, OCTAVIE 2 Pohovka, od spolehlivého výrobce DOLMAR máte možnost nakoupit právě teď v akci! Ve skvělé akci za 20 500 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DOLMAR
20 500
Popis produktu

Dvojpohovka je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i občasný pro spánek.

Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat pohovku právě v pravé kůži. V tomto případě lze použít pouze jednu barevnou kombinaci.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se na všechny nabízené varianty ZDE.
Vysoce kvalitní produkt můžete dostat právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této populární kategorie v akci. V očích zákazníků populární výrobce DOLMAR dlouhodobě poskytuje top výrobky.! To není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky DOLMAR. Najdete je níže na této stránce.