DLMR, OCTAVIE 2 Rohová sedačka 273x233cm

Tento neodolatelný výrobek DLMR, OCTAVIE 2 Rohová od výrobce s mnohaletou tradicí DLMR pohodlně nakoupíte právě dnes za nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 29 500 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
29 500

Popis produktu

Luxusní rohová sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaši rodinu či přátele. Mimo jiné nabízí i možnost rozkladu a úložný prostor, který pojme vše, co jste dosud neměli kam schovat.

Je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše.Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i pro spánek.

U soupravy je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Lze použít i dvě látky na celou sedačku. Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat sedací soupravu právě v pravé kůži. Ta vyřeší vaše starosti, pokud máte male děti, které můžou sedačku lehce ušpinit. V případě kůže všechno jednoduše očistíte a vaše kožená sedačka vypadá zase jako nová.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat. Hodně žádaný kousek DLMR, OCTAVIE 2 Rohová sedačka máte možnost dostat lehce tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice sedací soupravy! Připravili jsme ještě další kousky z této oblíbené sekce za super ceny! Populární značka DLMR svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment. za báječné ceny! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty značky DLMR. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.