stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, OCTAVIE 3 Pohovka 202x96cm

Vysoce kvalitní produkt DLMR, OCTAVIE 3 Pohovka od našeho předního výrobce DLMR snadno můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 12 800 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
12 800
Popis produktu

Trojpohovka je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i občasný pro spánek.

U pohovky je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Lze použít i dvě kombinace čalounění v případě volby eko kůže a látky.

Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat pohovku právě v pravé kůži. V tomto případě lze použít pouze jednu barevnou kombinaci.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se na všechny nabízené varianty ZDE.
Tento nejprodávanější produkt DLMR, OCTAVIE 3 Pohovka je k dispozici právě na našem webu umístěný v rubrice pohovky! Podívejte se na ještě ostatní kousky z této sekce za extra cenu. Populární dodavatel DLMR vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží . A to ještě není vše. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky DLMR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.