stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, OCTAVIE 3 Pohovka, pravá kůže, 202x96cm

Unikátní a žádaný kousek DLMR, OCTAVIE 3 Pohovka, pravá od top značky DOLMAR lze zakoupit zrovna dnes v akci. Výhodně teď u nás za 23 200 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DOLMAR
23 200
Popis produktu

Trojpohovka je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i občasný pro spánek.

U pohovky je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Lze použít i dvě kombinace čalounění v případě volby eko kůže a látky.

Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat pohovku právě v pravé kůži. V tomto případě lze použít pouze jednu barevnou kombinaci.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se na všechny nabízené varianty ZDE. Velmi prodávaný produkt DLMR, OCTAVIE 3 Pohovka, pravá kůže, 202x96cm je k dispozici prostě tu na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky. Mrkněte na zlevněné zboží z naší sekce za zcela nejnižší cenu!