stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, OCTAVIE Rohová sedačka bílá, 273x243cm

Tento zlevněný produkt DLMR, OCTAVIE Rohová sedačka bílá, od společnosti s úžasnou pověstí DLMR můžete nakoupit tady teď za výhodnou cenu. Právě nyní za 30 300 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
30 300
Popis produktu

Luxusní rohová sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaši rodinu či přátele. Mimo jiné nabízí i možnost rozkladu a úložný prostor, který pojme vše, co jste dosud neměli kam schovat.

Je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše.Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i pro spánek.

U soupravy je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Lze použít i dvě látky na celou sedačku. Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat sedací soupravu právě v pravé kůži. Ta vyřeší vaše starosti, pokud máte male děti, které můžou sedačku lehce ušpinit. V případě kůže všechno jednoduše očistíte a vaše kožená sedačka vypadá zase jako nová.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se na všechny nabízené varianty ZDE. Exkluzivní produkt DLMR, OCTAVIE Rohová sedačka bílá, 273x243cm lze koupit rovnou na stránkách zařazený v rubrice sedací soupravy. Získejte ostatní produkty ze zmíněné sekce za extra cenu! Známý výrobce DLMR pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží. za super cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky DLMR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.