stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, OCTAVIE Rohová sedačka, pravá kůže, 273x243cm

Kvalitní a oblíbený výrobek DLMR, OCTAVIE Rohová sedačka, pravá kůže, od výrobce s mnohaletou tradicí DLMR pohodlně nakoupíte tady nyní v akci! Produkt koupíte teď u nás za 52 000 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
52 000
Popis produktu

Luxusní rohová sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaši rodinu či přátele. Mimo jiné nabízí i možnost rozkladu a úložný prostor, který pojme vše, co jste dosud neměli kam schovat.

Je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše.Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Díky tomu všemu je Octavie vhodná i pro spánek.

Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat sedací soupravu právě v pravé kůži. Ta vyřeší vaše starosti, pokud máte male děti, které můžou sedačku lehce ušpinit. V případě kůže všechno jednoduše očistíte a vaše kožená sedačka vypadá zase jako nová.

Octavie se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se na všechny nabízené varianty ZDE.