stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, PANDORA Křeslo 94x84cm

Hodně oblíbený kousek DLMR, PANDORA Křeslo 94x84cm od společnosti s dlouholetou tradicí DLMR snadno získáte momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. V akci od 7 700 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
7 700
Popis produktu

Také jste podlehli kouzlu skandinávského stylu bydlení? Pak potřebujete křeslo, které u vás doma navodí tu pravou severskou atmosféru.

Elegantní křeslo Pandora bylo stvořené pro život plný harmonických spojení. Přírodní dřevěné nožky působí hřejivě a domácky, typické zaoblené tvary dodávají křeslu na nadčasovosti. Je vyplněné kvalitní HR pěnou, nazývanou také jako paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste funkci pěny podporují a pomáhají křeslu dýchat.

Křeslo Pandora můžete kombinovat v různých látkách a barevných variantách. Na výběr je i dekor dřeva nožek – BUK, NATURAL, OLŠE, OŘECH, RUSTIKAL, WENGE (v objednávce uveďte do poznámky).

Nezapomeňte křeslo doplnit prošívanou dekou, která patří do povinné výbavy každého severského nadšence.