stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, PANDORA pohovka 194×84 cm

Neodolatelný kus DLMR, PANDORA pohovka 194x84 od společnosti DLMR lze koupit právě teď u nás za výhodné peníze. Ceny od 11 400 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
11 400
Popis produktu

Elegantní trojpohovka Pandora 3 je ideální pro všechny, kteří milují skandinávský styl bydlení a nadčasový design.

Její výplň tvoří HR pěna, která je známější spíš pod názvem paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste funkci pěny podporují a pomáhají pohovkám dýchat. Konstrukce pohovky je vyrobena z borovicového dřeva.

Pohovku můžete kombinovat v různých látkách a barevných variantách. A nezapomeňte je doplnit prošívanou dekou, která patří do povinné výbavy každého severského nadšence. Neodolatelný produkt můžete koupit bezprostředně na našich stránkách v kategorii pohovky! Najděte si další výrobky ve zmíněné kategorii za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více produktů od značky DLMR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka DLMR vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment.!