DLMR, PANDORA Sedací souprava 3+2

Zlevněný produkt DLMR, PANDORA Sedací souprava od našeho předního výrobce DLMR jde získat zde teď extra výhodně. Levně za 19 800 Kč.
DLMR
Značka: DLMR
19 800 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Také jste podlehli kouzlu skandinávského stylu bydlení? Pak potřebujete sedací soupravu, která u vás doma navodí tu pravou severskou atmosféru.

Elegantní sedací sestava Pandora 3 + 2 byla stvořená pro život plný harmonických spojení. Přírodní dřevěné nožky působí hřejivě a domácky, typické zaoblené tvary dodávají sestavě na nadčasovosti. Skandinávská sestava je vyplněná kvalitní HR pěnou, nazývanou také jako paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste funkci pěny podporují a pomáhají sedačce dýchat.

Sedací soupravu Pandora 3 + 2 můžete kombinovat v různých látkách a barevných variantách. Zvolit jde i dekor dřevěných nožek (bílá, buk, černá, mahagon, natural, olše, ořech, rustikal, stříbrné, wenge) – uvádějte do poznámky v objednávce. K sestavě lze dokoupit také křeslo.