stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, PERLA sedačka ve tvaru U 369x247cm

Tento velmi oblíbený produkt DLMR, PERLA sedačka ve od našeho výrobce DOLMAR naleznete v naší nabídce za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 44 800 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DOLMAR
44 800
Popis produktu

Dámy a pánové, představujeme vám perlu mezi sedačkami – sedací soupravu do tvaru U Perla!

Je vyrobená z kvalitní viscoelastické pěny, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Záhlavky si můžete polohovat podle libosti a zajistit si tak maximální komfort. Celá tahle paráda je doplněná o rozkládací funkci a velkorysý úložný prostor.

Pro fanoušky kůže v domácnosti nabízíme možnost objednat sedací soupravu právě v pravé kůži. Ta vyřeší vaše starosti, pokud máte male děti, které můžou sedačku lehce ušpinit. V případě kůže všechno jednoduše očistíte a vaše kožená sedačka vypadá zase jako nová.

Sedačka se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se i na další velikostní varianty TADY.
Povedený produkt DLMR, PERLA sedačka ve tvaru U 369x247cm můžete získat jednoduše tady na našich stránkách v kategorii sedací soupravy. Nyní najdete parádní produkty z této rubriky za super ceny. To ale není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kousky značky DOLMAR. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce DOLMAR vám může nabídnout top produkty za super cenu!