stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, PIERA Rohová sedačka 276x227cm

Kvalitní a oblíbený výrobek DLMR, PIERA Rohová sedačka od předního výrobce DLMR jde nakoupit právě teď za extra cenu. Stojí teď u nás 27 800 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
27 800
Popis produktu

Rohová sedací souprava Piera snoubí eleganci, pohodlí a praktičnost. Stane se tím pravým místem pro sledování oblíbených filmů, lenošení i pro chvíle pohody strávené v rodinném kruhu.

Už na první pohled vás zaujmou především dva charakteristické rysy této luxusní sedačky – prostorná sedací plocha a výrazné polohovatelné záhlavníky. Soupravu lze v případě potřeby rozložit na pohodlné lůžko, které bude ideální pro příležitostné přespání. Kromě možnosti rozkladu můžete využít i její úložný prostor.

Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Kombinace pružin typu faliste a bonell zvyšuje rovnoměrnou pevnost sezení po celé ploše, konstantní pružnost a umožňuje sedačce dýchat.

Piera se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.
Nejprodávanější produkt DLMR, PIERA Rohová sedačka 276x227cm máte možnost pořídit přímo u nás umístěný v rubrice sedací soupravy! Nyní pořídíte jiné produkty z této kategorie za extra cenu. U zákazníků oblíbený výrobce DLMR dlouhodobě dodává špičkový sortiment.! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další produkty od dodavatele DLMR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.