stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, RHINO L Rohová sedačka 277×325 cm

Velmi žádaný produkt DLMR, RHINO L Rohová sedačka od známého výrobce DLMR lze koupit aktuálně na webu za akční cenu. Teď za akční cenu 40 400 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
40 400
Popis produktu

Luxusní sedací souprava sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaši rodinu či přátele.
Rhino se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.

V základní verzi je součástí sedačky malá boční knihovna a odkládací prostor na způsob konferenčního stolku.

Rhino je vyplněná velmi kvalitní vysokoelastickou pěnou, která je velmi pružná a lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.

U soupravy je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Vybrat lze i dekor dřeva boků a svrchních desek u odkládacích prostor – černý, dub salina, borovice andersen, světle šedá, arusha a dub sonoma
Neodolatelný výrobek DLMR, RHINO L Rohová sedačka 277×325 lze sehnat právě nyní na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy. Nyní můžete najít ostatní zboží z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! To ale však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky DLMR. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.