stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, RHINO luxusní taburet, 100×95 cm

Tento žádaný výrobek DLMR, RHINO luxusní taburet, 100x95 od výrobce s dlouholetou historií DLMR je k sehnání právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 4 700 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
4 700
Popis produktu

Luxusní taburet je kombinací užitečného pomocníka v elegantním kabátě. Bude vám k službám kdykoliv si budete potřebovat natáhnout nohy. Je vyplněný kvalitní vysokoelastickou pěnou, která je velmi pružná a lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.

Taburet se řadí mezi systémový (modulární) nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky či vzhledu taburetu, neváhejte nás kontaktovat.

U taburetu je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadl do vašeho obýváku.Kvalitní a žádaný produkt DLMR, RHINO luxusní taburet, 100×95 cm lze koupit již dnes tady na stránkách v populární sekci taburety! Připravili jsme unikátní zboží z této oblíbené kategorie za super peníze! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele DLMR. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.