stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, RHINO U (2) sedačka ve tvaru U, 369x264x197 cm

Kvalitní a žádaný produkt DLMR, RHINO U (2) sedačka ve tvaru U, 369x264x197 od skvělé a známé značky DLMR lze sehnat momentálně na našich stránkách ve výhodné akci! Právě lze objednat jen za 53 200 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
53 200
Popis produktu

Luxusní sedací souprava sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaši rodinu či přátele.

Rhino U se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.

V základní verzi je součástí sedačky malá boční knihovna, odkládací police s úložným prostorem a možností odložení sklenic a prostor na způsob konferenčního stolku. Jednu část lze rozložit na lůžko o 193×182 cm.

Rhino je vyplněná velmi kvalitní vysokoelastickou pěnou, která je velmi pružná a lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.

U soupravy je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Vybrat lze i dekor dřeva boků a svrchních desek u odkládacích prostor – černý, dub salina, borovice andersen, světle šedá, arusha a dub sonoma. Svůj výběr napište do poznámky v objednávce.