stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, ZARA Rohová sedačka 228×150 cm

Akční a ve slevě výrobek DLMR, ZARA Rohová sedačka od dodavatele s dlouholetou historií DLMR pohodlně nakoupíte online v akci! Aktuálně za 17 600 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
17 600
Popis produktu

Nechte se vyzvat k příjemnému posezení sedací soupravou ve skandinávském designu Zara.  

Zara má vše, co by správná rohová sedačka měla mít – úložný prostor a schopnost rozkladu pro případ nečekaných návštěv nebo odpoledních siest. Úložný prostor se nachází přímo pod sedákem.

Sedačku tvoří výplň z HR pěny, nazývanou také jako paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste funkci pěny podporují a pomáhají sedačce dýchat.

Sedací soupravu Zara můžete kombinovat v různých látkách a barevných kombinacích. Lze k ní také dokoupit taburet či křeslo pro vytvoření celé sedací sestavy.

Lze si vybrat i dekor nožek BUK, NATURAL, OLŠE, OŘECH, RUSTIKAL, WENGE.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč.  Tuto informaci uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.
Tento unikátní produkt je k dostání prostě tu na stránkách v rubrice sedací soupravy! Nyní získáte jiné výrobky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. Tato vyjímečná značka DLMR dlouhodobě dodává vynikající sortiment.! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více kousků značky DLMR. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.