stylovy-nabytek-adamec.cz

DLMR, ZARA Sedací souprava 3+1+1

Často hledaný produkt DLMR, ZARA Sedací souprava od společnosti s předním postavením na trhu DLMR lze nakoupit tady za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 27 100 Kč.
DLMR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLMR
27 100
Popis produktu

Nechte se vyzvat k příjemnému posezení sedací sestavou 3 + 1 + 1 ve skandinávském designu Zara.  

Zara má vše, co by správná pohovka měla mít – schopnost rozkladu pro případ nečekaných návštěv nebo odpoledních siest. Sestavu tvoří výplň z HR pěny, nazývanou také jako paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružiny typu faliste funkci pěny podporují a pomáhají sedačce dýchat.

Sedací sestavu Zara můžete kombinovat v různých látkách a barevných variantách. Zvolit jde i dekor dřevěných nožek – BUK, NATURAL, OLŠE, OŘECH, RUSTIKAL, WENGE, HRUŠKA.

Zadní strana pohovky je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.