stylovy-nabytek-adamec.cz

DLR, LORENTO III dětská sestava

Oblíbený a akční kus DLR, LORENTO III dětská od dodavatele s dlouholetou historií DLR získáte právě skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 18 000 Kč.
DLR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLR
18 000
Popis produktu

Variabilní studentská sestava Lorento je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak ukojila potřeby studentského života. Skládá se ze dvou úzkých skříní, policového regálu, police a psacího stolu. Nabízí štědrý úložný prostor, který pojme jak učebnice, tak osobní poklady.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního tvrdého lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Zaoblené hrany nábytku jsou pro maximální bezpečnost opratřeny ABS lištami, které chrání rohy proti nárazům.

VÝHODY

pevná a odolná konstrukce, snadná údržba
úložné prostory
možnost měnit barvu dekoru
systém umožňuje vytvoření vlastní sestavy nábytku
vhodný pro dívky i chlapce (fialový nebo zelený dekor)

DALŠÍ INFORMACE

dekor dekor jasan fialový/jasan zelený
ideální pro studenty a dospívající mládež
složení sestavy: vysoká úzká skříň (L 2), vysoká úzká skříň s policí (L 4), policový regál (L 7), police (L 8), psací stůl (L 10) Vysoce kvalitní produkt DLR, LORENTO III dětská sestava jde nakoupit bezprostředně tu na webu umístěný v rubrice dětské pokoje – sestavy. Získejte ještě další produkty z této sekce za akční cenu!

Další produkty z kategorie Studentské pokoje - sestavy