DLR, LORENTO L14 dětská šatní skříň

Tento levný produkt DLR, LORENTO L14 dětská od známé značky DLR je k sehnání zrovna extra výhodně! Výhodně za super cenu 3 300 Kč.
DLR
Značka: DLR
3 300 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Variabilní studentská sestava Lorento je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak ukojila potřeby studentského života. Skládá se ze dvou úzkých skříní, policového regálu, police a psacího stolu. Nabízí štědrý úložný prostor, který pojme jak učebnice, tak osobní poklady.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního tvrdého lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Zaoblené hrany nábytku jsou pro maximální bezpečnost opratřeny ABS lištami, které chrání rohy proti nárazům.

VÝHODY

pevná a odolná konstrukce, snadná údržba
úložné prostory
možnost měnit barvu dekoru
systém umožňuje vytvoření vlastní sestavy nábytku
vhodný pro dívky i chlapce (fialový nebo zelený dekor)

DALŠÍ INFORMACE

dekor dekor jasan fialový/jasan zelený
ideální pro studenty a dospívající mládež
složení sestavy: vysoká úzká skříň (L 2), vysoká úzká skříň s policí (L 4), policový regál (L 7), police (L 8), psací stůl (L 10) Kvalitní a velmi žádaný produkt je k dispozici právě tu na webu ve známé kategorii dětské šatní skříně. Máme pro vás jiné produkty z naší rubriky za výhodné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele DLR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka DLR vám může nabídnout skvělý sortiment..