stylovy-nabytek-adamec.cz

DLR, LORENTO L6 dětská komoda

Oblíbený a kvalitní produkt DLR, LORENTO L6 dětská originál od výrobce DLR dostanete tady a teď právě za příznivou cenu. Ceny již od 2 900 Kč.
DLR
Ověřit dostupnost »
Značka: DLR
2 900
Popis produktu

Variabilní studentská sestava Lorento je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak ukojila potřeby studentského života. Skládá se ze dvou úzkých skříní, policového regálu, police a psacího stolu. Nabízí štědrý úložný prostor, který pojme jak učebnice, tak osobní poklady.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního tvrdého lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Zaoblené hrany nábytku jsou pro maximální bezpečnost opratřeny ABS lištami, které chrání rohy proti nárazům.

VÝHODY

pevná a odolná konstrukce, snadná údržba
úložné prostory
možnost měnit barvu dekoru
systém umožňuje vytvoření vlastní sestavy nábytku
vhodný pro dívky i chlapce (fialový nebo zelený dekor)

DALŠÍ INFORMACE

dekor dekor jasan fialový/jasan zelený
ideální pro studenty a dospívající mládež
složení sestavy: vysoká úzká skříň (L 2), vysoká úzká skříň s policí (L 4), policový regál (L 7), police (L 8), psací stůl (L 10)Diskontní kus DLR, LORENTO L6 dětská komoda máte možnost pořídit právě zde tady na našich stránkách zařazený v rubrice dětské komody! Připravili jsme parádní zboží z této kategorie za internetové ceny. Věhlasný výrobce DLR vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží .

Další produkty z kategorie Dětské komody