stylovy-nabytek-adamec.cz

DOM, NERO sestava do studentského pokoje v lesklém provedení

Tento kvalitní produkt DOM, NERO sestava do studentského od přední značky DOMEL můžete pořídit v naší online nabídce za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 19 700 Kč.
DOM
Ověřit dostupnost »
Značka: DOMEL
19 700
Popis produktu

Moderní studentská sestava NERO je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak uspokojila potřeby studentského pokoje.

Skládá se z klíčových kousků, mezi které patří regál, psací stůl, police a komody. Díky široké nabídce tohoto programu lze dokoupit i další nábytek, který můžete různě kombinovat.

Součástí je praktická výklopná postel. Postel bude skvělým řešením, když se potýkáte s nedostatkem prostoru. Ve dne vypadá jako moderní skříň, v noci ji však můžete využít k plnohodnotnému spánku.

Veškerý nábytek z kolekce je vyrobený z kvalitního lamina o hrubosti 16 mm a MDF desky, díky kterým je odolný vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), zachovává si svou strukturu a je snadno omyvatelný. Hodně žádaný výrobek jde nakoupit bez problémů na našich stránkách ve známé kategorii ložnice! Získejte akční produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další prověřené zboží značky DOMEL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.