stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, ANTALYA minimalistický taburet, 73×73 cm

Tento velmi žádaný produkt ELT, ANTALYA minimalistický taburet, 73x73 s pečetí kvality od značky ELT jednoduše najdete u nás téměř zdarma. Aktuálně v akci od 3 300 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
3 300
Popis produktu

Potřebujete vyšperkovat svůj obývací pokoj? Moderní taburet Antalya v minimalistickém designu tuto práci zastane perfetkně!

Antalya vyplněná kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Při objednání taburetu je možná pouze platba předem – převodem.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Velmi žádaný produkt ELT, ANTALYA minimalistický taburet, 73×73 cm jde koupit taky tady a teď na našich stránkách v kategorii taburety! Nyní si můžete pořídit podobné výrobky ve zmíněné sekci za parádní cenu.