stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, ASTER Rohová sedačka 275x202cm

Zlevněný kousek ELT, ASTER Rohová sedačka značky ELT jde pořídit u nás nyní výhodně! Aktuálně stojí u nás 23 400 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
23 400
Popis produktu

Sedět se dá na lecčems. Na patníku, na zemi, na přepravce… Ovšem na této luxusní rohové sedačce jste určitě ještě nikdy neseděli.

Sedací souprava Aster je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Disponuje navíc funkcí 3x polohovatelných záhlavníků, které si můžete uzpůsobit k maximálnímu pohodlí.

Aster bude ideálním společníkem pro velké rodiny i pro obdivovatele moderního bydlení. Tento nejprodávanější kousek ELT, ASTER Rohová sedačka dostanete prostě na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy! Podívejte se na zlevněné produkty z naší kategorie za parádní cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel ELT může nabídnout kvalitní výrobky !