stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, AVRIL Pohovka 160x90cm

Hodně prodávaný výrobek ELT, AVRIL Pohovka 160x90cm od výrobce se skvělou pověstí Sedačky-nábytek dostanete právě teď u nás v bezva akci. Cenově vychází na 8 400 Kč.
ELT
Popis produktu

Přicházíte každý den z práce unavení a celou dobu se těšíte jen na to, až si lehnete na pohovku, pustíte si televizi nebo se začtete do dobré knihy? Není se čemu divit, odpočinek je zkrátka důležitý. Pohovka Avril vás bude pokaždé vítat s otevřenou náručí.

Pro odpočinek se vším všudy nabízí funkci rozkladu, kterou získáte plochu o 125×200 cm. Má také úložný prostor, do kterého můžete uložit veškeré lůžkoviny. Polštáře jsou vyplněny molitanovou drtí.

Kvalitní konstrukce a výplň dodává pohovce nutnou stabilitu. Je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Nabízí také možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaší domácnosti. Tento designový kus můžete získat zrovna tu na webu v kategorii pohovky. Nyní získáte oblíbené kusy ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Známý dodavatel Sedačky-nábytek vám poskytuje prvotřídní produkty. se zárukou dlouhé životnosti! Nové kousky každý den. Máme toho více, podívejte se také na další prověřené zboží značky Sedačky-nábytek. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.