stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, BELLA Rohová sedačka 250x180cm

Unikátní a žádaný výrobek ELT, BELLA Rohová sedačka od známého předního výrobce ELT jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. Nabídka již od 19 600 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
19 600
Popis produktu

Sedací souprava Bella bude mít v hrsti každého, kdo má rád pohodlí, nadčasový design a praktičnost.

Rohová sedačka si vás získá svým úložným prostorem, do kterého schováte vše, co zrovna nepotřebujete. Rozkládací funkce nabízí spací plochu o 195×125 cm, takže se nemusíte bát neohlášených návštěv. Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. 

Je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružina bonell zabezpečuje rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše, umožňuje sedačce dýchat a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Rozklad není v barvě sedačky, doplatek za očalounění rozkladu je 800 Kč . Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů. Kvalitní a levný produkt ELT, BELLA Rohová sedačka 250x180cm máte možnost pořídit taky tady na našich stránkách v kategorii sedací soupravy! Pořiďte si parádní produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce ELT nabízí top sortiment. za neuvěřitelně výhodné ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!