stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, BELLE rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem, 330x190x180 cm

Hodně oblíbený kousek ELT, BELLE rozkládací sedací souprava s osvědčenou značkou ELT je k dispozici na našich stránkách teď právě za outletovou cenu! Aktuálně stojí u nás 37 200 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
37 200
Popis produktu

Moderní sedačka do U Belle bude skvělým společníkem pro velkou rodinu.

Díky svému klasickému designu se bude hodit do každého interieru. Dostane vás svým úložným prostorem, kam schováte cokoliv vás napadne. Pokud se rozhodnete ji rozložit, získáváte tak prostor o velikosti 250×110 cm. Polohovací opěrky hlavy povyší váš komfort sezení. 

Její konstrukci tvoří masivní borovicové dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Je vyplněna HR pěnou, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Zadní strana sedačky je čalouněná. U rohové sedací soupravy Belle je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku
Tento unikátní produkt pořídíte právě nyní tady u nás v sekci sedací soupravy! Podívejte se na unikátní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.