stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, BELMONDO moderní rozkládací rohová sedačka s polohovacími záhlavníky, 275×205 cm

Unikátní a žádaný výrobek ELT, BELMONDO moderní rozkládací rohová sedačka s od společnosti s úžasnou pověstí ELT pořídíte právě dnes se slevou! Nyní lze objednat jen za 29 500 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
29 500
Popis produktu

Hledáte něco vyjímečného? Sedací soupravu, která v sobě má něco nového, ale zároveň i starého. Rohová sedací souprava Mario by mohla vše  tužby naplnit.

Sedačka Belmondo v sobě skloubí prvky čistého moderního designu s retro prvky v podobě prošití. Rovněž se jedná o praktický kus nábytku. Je vybaven funkcí rozkladu, která nabízí rozměr spací plochy 210×125 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme. Rovněž jí nechybí úložný prostor na vše, co nepotřebujete mít po ruce. Díky polohovatelným opěrkám hlavy můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Je vyplněn HR pěnou, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

U rohové sedací soupravy Belmondo je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.Tento skvělý kus ELT, BELMONDO moderní rozkládací rohová sedačka s polohovacími záhlavníky, 275×205 cm můžete najít prostě tu na našem webu v populární rubrice sedací soupravy. Nyní pořídíte kvalitní výrobky ve zmíněné rubrice ve slevě!