stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, CAVALLI 140×200 cm boxspring postel s LED osvětlení

Exkluzivní výrobek ELT, CAVALLI 140x200 cm boxspring postel s LED od společnosti se zárukou kvality ELT snadno můžete najít na našich stránkách teď právě v akci! Právě nyní za 18 500 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
18 500
Popis produktu

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Díky tomu nemusíte shánět vhodný rošt a matraci – to vše už je v v boxspringu zahrnuto. Vy už si jen vybíráte rozměr, v jaké barvě či potahu boxspring chcete a jestli má mít úložný prostor. A pokud navíc rádi usínáte za světla, boxspring Cavalli vás naladí do správného rozpoložení.

V ceně postele je vrchní matrace (topper) a základní bílé LED osvětlení. Za příplatek si můžete dokoupit barevné LED osvětlení na dálkové ovládání. 

Hypoalergenní potah je odnímatelný (na zip) a lze jej prát v pračce na 40°

 
ROZMĚRY

šířka: 155 cm, 175 cm nebo 195 cm
hloubka: 205 cm
výška: 130 cm
výška sezení: 73 cm
spací plocha 140×200 cm, 160×200 cm nebo 180×200 cm Velmi prodávaný produkt lze získat rovněž tady na našich stránkách v oblíbené kategorii postele. Prozkoumejte parádní zboží z této populární kategorie za extra cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce ELT má ve stále nabídkce vynikající sortiment. za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přesvědčte se sami!