stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, CHRONOS moderní rozkládací rohová sedačka s polohovacími opěrkami, 197×265 cm

Tento unikátní výrobek ELT, CHRONOS moderní rozkládací rohová sedačka s polohovacími od spolehlivého výrobce ELT je k dispozici zrovna dneska za zcela nejnižší cenu! Ceny již od 25 300 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
25 300
Popis produktu

Sedací souprava Chronos je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou s hustotou T3030 v sedací části a T2542 v opěrné části a HR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Disponuje navíc funkcí polohovatelných záhlavníků, které si můžete uzpůsobit k maximálnímu pohodlí. Konstrukci tvoří kombinace masivního dřeva a dřevotřísky.

Vybírat můžete z hotových variant nebo si zvolit vlastní druh a barvu látky.

Sedací soupravu dodáváme v demontu na dvě části. Celková váha je cca 154 kg.

Rozměry balíků:
206x102x55 cm
180x65x105 cmUnikátní a žádaný produkt ELT, CHRONOS moderní rozkládací rohová sedačka s polohovacími opěrkami, 197×265 cm máte možnost pořídit přímo tu na webu v oblíbené rubrice sedací soupravy. Prozkoumejte ještě ostatní zboží z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu!