stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, CLEMENTINE moderní rozkládací rohová sedačka s polohovacími záhlavníky, 225×160 cm

Oblíbený produkt ELT, CLEMENTINE moderní rozkládací rohová od značky s dlouholetou historií ELT snadno můžete sehnat zde teď za parádní cenu. Právě nyní za skvělou cenu 23 200 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
23 200
Popis produktu

Hledáte něco vyjímečného? Sedací soupravu, která v sobě má něco nového, ale zároveň i starého. Rohová sedací souprava Clementine by mohla vše  tužby naplnit.

Sedačka Clementine v sobě skloubí prvky čistého moderního designu s retro prvky v podobě prošití. Rovněž se jedná o praktický kus nábytku. Je vybaven funkcí rozkladu, která nabízí rozměr spací plochy 200×110 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme. Rovněž jí nechybí úložný prostor na vše, co nepotřebujete mít po ruce. Díky polohovatelným opěrkám hlavy můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Je vyplněn HR pěnou, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

U rohové sedací soupravy Clementine je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.Unikátní a žádaný výrobek získáte pohodlně na našem webu umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní najdete zcela nové kusy ve zmíněné sekci jednoduše online. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka ELT vám nabízí vysoce kvalitní produkty.! Vždyť to vidíte sami.