ELT, CORNELL Rohová sedačka 237x150cm

Zlevněný produkt ELT, CORNELL Rohová sedačka od známého dodavatele ELT snadno můžete sehnat u nás právě za super cenu. Nyní můžete mít za 10 600 Kč.
ELT
Značka: ELT
10 600 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Malá rohová sedací souprava Cornell bude mít ve vašem obýváku doživotní rezervaci. A to nejen díky přívětivému designu, ale pohodlí, které nabízí. Je také s úložným prostorem a funkcí rozkladu, což oceníte při nečekaných návštěvách.

Sedací souprava je vyplněná kvalitní PUR pěnou, díky které je posed sedačky středně měkký a tvarově stálý.

Strana sedačky je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.
Tento kvalitní kus ELT, CORNELL Rohová sedačka máte možnost pořídit snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci sedací soupravy! Získejte unikátní produkty z této populární sekce z pohodlí domova. Tento vyjímečný výrobce ELT pro vás vyrábí skvělé zboží. za výhodné ceny. A to ještě není vše! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.