ELT, Darcy rohová sedačka 250x162cm

Kvalitní a žádaný výrobek ELT, Darcy rohová sedačka od odblíbeného výrobce ELT snadno můžete najít zde teď napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 16 600 Kč.
ELT
Značka: ELT
16 600
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Velmi elegantní rohová sedačka v oblíbeném skandinávském stylu.

Souprava Darcy L je funkčí nejen díky svým schopnostem, ale také svým všestranným designem. Ze svého repertoáru výhod nabízí rozkládací funkci a úložný prostor. Také má čalouněnou zadní stranu, proto je vhodná k umístění i do prostoru. Její součástí jsou i dva dekorační polštářky.

Konstrukci sedací soupravy tvoří masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je kvalitní PUR pěnou o hustotě T3030 v sedací části a T2140 v opěrné části. PUR pěna je známá pro své středně tvrdé sezení se zvýšenou pružností. Pružiny typu faliste zajišťují prodyšnost a lepší eleasticitu posedu.

Strana soupravy Darcy L je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Více informací o této službě najdete ZDE. Výjimečný a žádaný výrobek ELT, Darcy rohová sedačka můžete sehnat bezprostředně tu na našem webu ve známé kategorii sedací soupravy! Nyní pořídíte ještě další kusy z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! Známý výrobce ELT dodává prvotřídní výrobky.!