stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, Darcy rohová sedačka, šedá, univerzální roh, 250x162cm

Tento kvalitní a levný výrobek ELT, Darcy rohová sedačka, šedá, univerzální od oblíbené značky se zárukou kvality ELT pohodlně dostanete teď téměř zdarma! Akční ceny již od 15 600 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
15 600
Popis produktu

Velmi elegantní rohová sedačka v oblíbeném skandinávském stylu.

Souprava Darcy L je funkčí nejen díky svým schopnostem, ale také svým všestranným designem. Ze svého repertoáru výhod nabízí rozkládací funkci a úložný prostor. Také má čalouněnou zadní stranu, proto je vhodná k umístění i do prostoru. Její součástí jsou i dva dekorační polštářky. 

Konstrukci sedací soupravy tvoří masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je kvalitní PUR pěnou o hustotě T3030 v sedací části a T2140 v opěrné části. PUR pěna je známá pro své středně tvrdé sezení se zvýšenou pružností. Pružiny typu faliste zajišťují prodyšnost a lepší eleasticitu posedu.  

Strana soupravy Darcy L je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu. 

Tato varianta je čalouněná v látce SORO a polštářky v látce LANA.

SORO – velurová tkanina vyrobena s pleteným vzorem. Látka je na dotek velmi měkká a příjemná. V testu odolnosti vůči oděrům Martindale dosáhla 100 000 cyklů, což ji řadí mezi velmi pevné látky vhodné i pro domácí mazlíčky. Složením se jedná o 100% polyester.

LANA – 100% polyester, odolnost vůči oděru v testu Martindale 83 000 cyklů.