stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, Darcy U sedačka ve tvaru U 202x320x165cm

Akční produkt ELT, Darcy U sedačka od oblíbené značky ELT seženete teď ve výprodejové akci! Výhodně za super cenu 28 800 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
28 800
Popis produktu

Velmi elegantní účková sedačka v oblíbeném skandinávském stylu.

Souprava Darcy U je funkčí nejen díky svým schopnostem, ale také svým všestranným designem. Ze svého repertoáru výhod nabízí rozkládací funkci a úložný prostor. Také má čalouněnou zadní stranu, proto je vhodná k umístění i do prostoru. Její součástí jsou i dva dekorační polštářky.

Konstrukci sedací soupravy tvoří masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je kvalitní PUR pěnou o hustotě T3030 v sedací části a T2140 v opěrné části. PUR pěna je známá pro své středně tvrdé sezení se zvýšenou pružností. Pružiny typu faliste zajišťují prodyšnost a lepší eleasticitu posedu.

Strana soupravy Darcy U je univerzální – to znamená, že se dá namotnovat na levou i pravou stranu. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Více informací o této službě najdete ZDE.
Akční produkt ELT, Darcy U sedačka ve tvaru U 202x320x165cm máte možnost koupit bezstarostně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii sedací soupravy! Nyní můžete koupit další kusy z této kategorie za rozumné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce ELT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka ELT má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. se zárukou!