stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, ELENA 140×200 boxspring postel

Zajímavý produkt ELT, ELENA 140x200 boxspring od top výrobce ELT můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. Cena od 19 600 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
19 600
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 140×200 Elena si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Boxspring postel Elena si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.Tento výjimečný kus máte možnost najít teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice postele! Nyní můžete najít ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za super peníze!