stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, ELENA 160×200 boxspring postel

Tento diskontní kousek ELT, ELENA 160x200 boxspring od spolehlivého výrobce ELT jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 20 100 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
20 100
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 160×200 Elena si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Boxspring postel Elena si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.