stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, ERIK rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem, 370×190 cm

Akční a ve slevě produkt ELT, ERIK rozkládací sedací souprava ve s pečetí kvality od značky ELT pohodlně získáte již dnes až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 37 000 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
37 000
Popis produktu

Moderní sedačka do U Erik bude skvělým společníkem pro velkou rodinu.

Díky svému klasickému designu se bude hodit do každého interieru. Dostane vás svým úložným prostorem, kam schováte cokoliv vás napadne. Pokud se rozhodnete ji rozložit, získáváte tak prostor o velikosti 300×110 cm. Polohovací opěrky hlavy povyší váš komfort sezení. 

Její konstrukci tvoří masivní borovicové dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Je vyplněna HR pěnou, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Zadní strana sedačky je čalouněná. U rohové sedací soupravy Erik je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku Unikátní produkt ELT, ERIK rozkládací sedací souprava ve tvaru U s lze sehnat rovnou na našem webu zařazený v rubrice sedací soupravy! Prozkoumejte unikátní produkty ve zmiňované rubrice snadno online! To však není vše, máme toho více! U nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.