stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, ESSENCE sedačka ve tvaru U, 310×206-145cm

Unikátní kus ELT, ESSENCE sedačka ve tvaru U, od výrobce se zárukou kvality ELT snadno můžete získat právě teď trvale výhodně. Zrovna teď v akci za 17 600 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
17 600
Popis produktu

Zamilujte se na první posed! Prostorná rozkládací sedačka Essence bude ideální do větší rodiny, kde najde široké spektrum využití. Nepřehlédnutelný a zároveň decentní model láká pohodlným sezením a polštářky, které si můžete uzpůsobit k vlastnímu pohodlí. Nabízí velkorysý úložný prostor a je rozkládací. Zadní stranu má čalouněnou, a nejen díky tomu se bude vyjímat i ve středu místnosti.

Sedačka je vyplněná bonellovou pružinou, která zajišťuje trvanlivost posedu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Essence je podepřená na kovových nožkách, které mají vysokou nosnost a odolnost.

Sedací souprava nabízí možnost zvolit si druh a barvu látky dle svého vkusu, ale vybrat si můžete i z několika hotových barevných provedení, nicméně polštáře jsou pouze v barvě korpusu. Pokud budete chtít jiný odstín, je nutné si za každý polštářek připlatit 250kč.