stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, GLEN rozkládací pohovka s úložným prostorem, 250×95 cm

Hodně žádaný produkt ELT, GLEN rozkládací pohovka s úložným prostorem, pocházející od značky ELT lze pořídit již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 19 100 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
19 100
Popis produktu

Moderní, ale hlavně velmi kvalitní pohovka GLEN na vysokých nožkách je přesně to, co hledáte.

Pohovka je vyplněná kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Jedná se o praktický kus nábytku. Samozřejmostí je úložný prostor a funkce rozkladu.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. 

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolených látkách nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Tento velmi oblíbený produkt lze koupit již dnes u nás v sekci pohovka. Nyní koupíte další zboží ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka ELT má k dispozici skvělý sortiment. za skutečně nízé ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem.